Andalūzijos kelionę apibendrinant

Šiek tiek statistikos ir bendrų pastebėjimų apie kelionę Andalūzijoje.

Per 11 dienų važiavimo dviračiais numynėme (nustūmėme) 728 km ir sukilome 12500 metrų.

Mūsų maršrutas susidėjo iš gero gabalo pėsčiųjų maršruto GR247, nedaug Altravesur, nemažai TransAndalus (kuris persidengia su daug kitų mažesnių maršrutų) ir šiek tiek improvizacijos. Užkabinome keturias Andalūzijos provincijas – Jaen, Almeria, Granada ir Malaga. Rimčiau susipažinome su Sierra de Cazorla ir Sierra Nevada kalnų grandinėmis, taip pat kirtome ar trumpai užkabinome ir keletą kitų.

Apskritai maršrutas buvo labai geras, tik oras pirmą savaitę galėjo būti geresnis. Aišku, su dabartinėmis žiniomis galėčiau sudėlioti tobulą maršrutą 🙂 Labiausiai patiko pirma dalis Sierra de Cazorla kalnuose, kur mielai sugrįžčiau apvažiuoti visą ratą kalnais.

Tai buvo pirma kelionė, kur nesistengėme ieškoti asfalto, o dažnai, atvirkščiai, stengėmės važiuoti neasfaltuotais kalnų keliais ar pėsčiųjų takais. Taip pat pirma kelionė, kai stengėmės ne vengti sukilimo, o kaip tik daugiau laiko praleisti kalnuose. Patiko. Ateityje žymiai palankiau žiūrėsiu į neasfaltuotą kelią ir vietas, kurias prastesni keliai padeda pasiekti. Kita vertus, pats kelias ar jo danga savaime nėra tikslas ir visada reikia žiūrėti, kokia yra kelionės prasmė ir kurie keliai teikia daugiausiai džiaugsmo.

Žemiau yra mūsų pravažiuoto maršruto žemėlapis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *