Apie

Sveiki apsilankę dviejų visai ne profesionalių dviratininkų, kelionių įspūdžių bloge! Žemiau esantys sakiniai rašyti 2017 m. prieš mūsų didžiąją kelionę dviračiais nuo Kanados iki Panamos. Nors šiuo metu puslapyje yra ir dienoraščiai iš kitų kelionių, bet dienoraštis gimė būtent tai didžiąjai kelionei.

Mes esame Toma ir Sirvydas – seniai pažįstami, pora metų kaip susituokę, nebe tokie ir jauni, jaunuoliai. Gali būti, kad kelionės metu savo vardus išmainysim į vietiniams patogesnius. Sirvydas – dėl to, kad – na, gana akivaizu, kodėl. Toma – dėl to, kad ispaniškai kalbančiose šalyse netektų visko išdalinti (toma ispaniškai reiškia „imk”).

Savo dviračių kelionę pradedame Kanadoje, Edmontone, o atgalinių bilietų kol kas neturime, tačiau norime numinti iki Panamos!

Dar kartu vežamės Tigrinę Antį.

Tiems, kas nežino, kaip ieškoti Panamos ir, kuo su ja susijusi Tigrinė Antis, labai rekomenduojame knygą „Panama labai graži” (autorius Janosch).

Nors iki šiol abu dažniausiai rašydavome programos kodą arba excelio formules, šiame bloge rašysime apie potyrius keliaujant dviračio greičiu. Kad patys nepamirštume, kad jums papasakotume ir kad užkrėstume noru minti pedalus!

Mus sekti galite ir facebooke.

Malonaus skaitymo!

Toma ir Sirvydas