7 diena

Pagaliau saulė ir šiltas rytas. Iškart ir vaizdai geresni, ir nuotaikos. Kadangi oras geras, darome keletą išsukimų iš asfaltuoto kelio pagal Transandalus kalnų dviračių maršrutą. Labai įvairi diena, nes kiekviena atkarpa vis kitokia.

Kai kurie išsukimai gana malonūs, tik su daugiau sukilimo, kiti gi yra visiški akmenuoti pėsčiųjų takai ir mums trūksta įgūdžių jais pravažiuoti. Tad šiandien buvo nemažai stūmimo. Vienoje vietoje reikėjo kirsti upelį, o tada jo vaga-kriokliu neštis dviračius į viršų. Turėjome gerokai nustebinti užsieniečių žygeivių grupę, kai juos pavijome dviračiais.

Takai, nors ir naudojami pėsčiųjų ir gal kartais dviratininkų, labai užžėlę spygliuotais krūmais, tai beminant-besistumiant dviračius susibraižėme kojas. Pūškuodamas į viršų dažnai net nepajauti (yra kitų problemų, pvz. kaip nepaleisti dviračio nuo šlaito), o viršuje žiūri, ko tos kojos tokios kruvinos.

Vienas bendras dalykas visai dienai yra tai, kad vis išlendame į mažyčius tradicinius kalnų kaimelius su baltais namukais. Šiandien sekmadienis ir ryte daug kur žmonės ruošėsi turgui, o ir šiaip virė gyvenimas. Visą savaitę prieš tai Andalūzijos kaimeliai mums atrodė apleisti ir išmirę, matyt, dažniausiai juos privažiuodavome per siestą, o darbo dienomis vaikai mokykloje.

Ne visus išsukimus kartočiau, bet diena gera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *