6 diena

Mindamas ryte galvojau – blanki diena. Apsiniaukę, tamsu lyg būtų vakaras. Bet ar galima sakyti, kad diena blanki, kai ritiesi per dar vieną kalnų perėją? Vakar pervažiavome per Sierra de Baza kalnyną, šiandien kertame Sierra Nevada. Keliui pasiekus viršūnę ir pradėjus leistis vaizdai pasikeitė į dar nematytus – terasos žemdirbystei bei tolumoje gabaliukas jūros. Įdomu, kokie skirtingi yra kalnai, nors ir visai šalia.

Miestelis pakeliui

Perpiet pradėjo lyti, o ir prognozė žadėjo dar blogesnę popietę, tad buvome nutarę šiandien pasidaryti pusę dienos laisvos. Papietavome vietinio kalnų miestelio restorane dienos meniu iš trijų patiekalų ir susiradome kambarį likusiai dienos daliai ir nakčiai. Pačiu laiku, nes kaip tik pradėjo stipriau lyti. Toma šaltame lietuje svajojo apie karštą vonią ir jos mintims buvo lemta išsipildyti. Aš kambaryje radau Tolkieno Hobitą ir atostogų režimu perskaičiau porą skyrių.

Tolumoje matosi gabaliukas jūros įlankos

Rytoj oras turėtų pradėti taisytis, o mes suksime į vakarus per Sierra Nevada nacionalinį parką. Gal audros likučiai nurims ir leis mums labiau pasimėgauti buvimu gamtoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *