Bandom svorį

-8 diena (8 diena prieš pradedant minti)

Savaitgalį susidėjom visus daiktus, kuriuos imsim į kelionę ir žiūrėjom, ar tilps į tašes. Tilpo. Tada pabandėm viską užkrauti ant dviračių, pritvirtinti ir išvažiuoti trumpam bandomajam važiavimui.

Gera žinia ta, kad viskas laikėsi tvirtai, ir turėtų užtekti laisvos vietos maistui ir vandeniui. Bloga ta, kad nors dar trūksta maisto ir vandens, važiuoti buvo sunku. Išvažiavom gal pusvalandžiui, bet pasirinkom įminti į kalniuką, tai svoris ne juokais pasijautė. Aišku, sezono pradžia, forma ne ta, bet atsirado abejonių, kaip reikės minti į statesnes įkalnes Amerikoje. Kita vertus, gi kelionėje praleisim šiek tiek laiko ant dviračio ir galėsim pasitreniruoti, ane?

Mūsų abiejų daiktai su tašėmis svėrė apie 38 kg. Nei daug, nei mažai – maždaug tiek ir tikėjausi. Toma tikėjosi mažiau, tai vakar naktį kruopščiai peržiūrėjo savo daiktus ir atsisakė antrų batų (0,5 kg), pakeitė maikę lengvesne (keliasdešimt g) ir pradėjo karpyti maišiukų rankenas ir nereikalingą plastiką nuo didesnių maišų. Tada prisiminė, kad neįdėjo plaukų šepečio ir arbatų :)) Na, bet po visko svoris visgi sumažėjo. Iš mano parinktų daiktų atsisakėm vienos atsarginės kameros (170 g). Dviratininkai sako, kad jei nori palengvinti naštą, lengviausia sumažinti savo kūno svorį. Bet kaip malonu identifikuoti daiktą, kurį gali pakeisti lengvesniu arba atsisakyti! Bjauriausi daiktai, kurių prireikia retai, bet juos reikia turėti, pvz. įrankiai ir atsarginės dalys ar vaistai. Mūsų vaistinėlė sveria 600 g ir čia ėmėm tik po keletą tablečių išsigydyti negalavimus iki artimiausios vaistinės. Tikiuosi, šių kruopščiai atrinktų vaistų neatims Kanados ar JAV pasienyje.

Kai grįžę sukrovėm visą mantą į kampą, Toma pastebėjo, kad su šia krūvele galėsim išgyventi pusę metų. Tai kam reikalingas pilnas butas daiktų?? Sėslus ir klajokliškas gyvenimas išties stipriai skiriasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *