Anapurna – 13 diena. Himalaya – Jhinu Danda.

Beveik visas šiandienos kelias žemyn jau buvo eitas prieš porą dienų aukštyn, tai tokia transportavimosi diena be daug įspūdžių. Nors abu sergam, ėjom gana greitai. Žemyn kažkaip nesunku ir abiem kelių neskauda, nors matėm daug žmonių su įvairiais įtvarais palengvinti apkrovą keliams. Vienintelis įdomesnis dienos įvykis yra tai, kad sutikom porą iš Naujosios Zelandijos, su kuriais tą pačią dieną įveikėm Thorong La perėją ir vėliau kartu pietavom. Lipo aukštyn, tai šiek tiek pasikalbėjom.

Kasdienis dujų ir maisto turistams karavanas. Nuo tam tikros vietos asilams ir arkliams draudžiama eiti, ten viską perima nešikai.

Tik paskutinė šiandienos maršruto valanda buvo dar nematytu takeliu – super stačiais laiptais žemyn. Iš esmės visa šiandien diena yra statūs laiptai, bet šie buvo ypatingo statumo. Paskaičiavom, kad jau penkias dienas nematėm mašinų, nes žygiuojam pėsčiųjų takais. Tai kai dienos pabaigoje pradėjom leistis į kitą slėnį ir kitapus, kokiais 700 metrų žemiau, pamatėm ir išgirdom pypsinčius autobusus, buvo gana keista. Ryt jau prieisime kelią ir važiuosim sveikti į Pokharą – antrą pagal dydį Nepalo miestą ant didelio ežero kranto.

Mums reikia ten, kur matosi pastatai apačioje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *