Vėjas. Hat Rock State Park – Crow Butte Park

25 diena

Kas labiausiai užknisa dviračių turistus? Teisingai, vėjas. Ne įkalnės, lietus, maršruto planavimas, nakvynės paieškos, maisto pirkimas nežinomose parduotuvėse ar net intensyvus eismas. Priešpriešinis vėjas tai – kaip įkalnė, kuri niekada nesibaigia, neturi mažiau stačių vietų, o užmynus nebūni apdovanotas vaizdu ir smagiu nusileidimu.

Šiandien visą dieną važiavom palei Columbia upę ir visą laiką pūtė stiprus vėjas į veidą. Tokiu keliu be vėjo ir su tomis pačiomis pastangomis mūsų vidutinis greitis būtų apie 21 km/val. Šiandien jis buvo vos daugiau nei 13 km/val. – per penkias valandas nuvažiavom 67 kilometrus. Sunku ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai – labai užknisa minti įsiręžus ir judėti vėžlio greičiu lygiu keliu. Vieną dieną įveiki 120 kilometrų, o kitą pavargsti labiau, važiuodamas 60, nors kalnų nėra. Be to, iš vėjo žemėlapio žinom, kad šitaip bus ir kitus 400 kilometrų iki vandenyno. Įsivaizduojate tiek trunkančią nematomą įkalnę? Mes pradedam įsivaizduoti ir nepatinka. Tikimės, kad kitas dienas vėjas bus ne toks stiprus.

Apmąstymai po pietų

Iš linksmų naujienų galime papasakoti, kad šiandien išsispraginome spragėsių keptuvėje! Toma kažkada nupirko sveriamų spraginamų kukurūzų ir šįvakar pabandėme juos išspraginti. Ilgai užtrunka, bet labai smagu.

Spragėsiai!

Atsakymai į “Vėjas. Hat Rock State Park – Crow Butte Park”: 2

 1. eigmis avataras

  O sėdit vienas kitam ant rato pakaitomis? Turėtų padėti 🙂 Jūs gi kaip Tigriukas ir Meškiukas turėtumėte „panešti” vienas kitą pakaitomis 🙂

  1. Sirvydas avataras
   Sirvydas

   Sėdim, vienam būtų buvę dar sunkiau. Dabar mums niekas nebaisu, vienas stiprus kaip meška, kitas stiprus kaip tigras 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *